هستم و مجرد من دلم میخواد ازدواج کنم شاید برای اینکه از تنهایی در بیام x

هستم و مجرد من دلم میخواد ازدواج کنم شاید برای اینکه از تنهایی در بیام... برای من درباره انفیه و انفیه زدن توضیح ب ...
... توان فهمید یك شخص معتاد است علائم آن چیست؟ چگونه می توان تشخیص داد اعتیاد ...
... پسر 18 ساله هستم در موقعه امتحانات به مدت 2 یا 3 هفته تریاک مصرف میکردم و ...
... یکسال هست عقد کردم و چند ماه که از دوران عقد ما گذشت من فهمیدم که شوهرم ...
... کسی اعتیاد ...
... همسرم از کشیدن تریاک بدش نمیاد.میگه هر6ماه یکباربرای بدمفیده.یکی دوبارجلوخودم ...

... ایمیل برای خودم درست کنم و طرز استفاده با آن را برایم توضیح دهید چگونه ...
... گرفتن ایمیل ...
... ایمیل خود وارد شد خواهشمندم به طور كامل بنده را راهنمایی كنید . با تشكر ...
... ایمیل بسازم و هرچه كارهایی را كه گفته شده انجام می دهم قبول نمی كند ؟ ...
... already exists! یع ...
... اگر پسورد امیل یادمان رفت چه کار باید کرد ...
حمایت از ما | مشهدهاست
`

هستم و مجرد من دلم میخواد ازدواج کنم شاید برای اینکه از تنهایی در بیام
سلام من بیست ساله هستم و مجرد من دلم میخواد ازدواج کنم شاید برای اینکه از تنهایی در بیام اما هیچ خواستگاری ندارم در روابط اجتماعی هم خیلی ضعیفم زود هم عصبانی میشم و کارم به مشاجره میکشه گاهی این حسم را قایم می کنم گاهی نه اما کم شده با افراد غیر خانواده دعوام بشه فکر میکنم به خاطر همین مسایل خواستگار ندارم در فامیل ما من نوه ی دختر دوم بعد از دختر خاله ام هستم البته اون خیلی بزرگتره اگه بقیه دخترا از من زودتر ازدواج کنن انگشت نما میشم زنداداشم 24 ساله بود که ازدواج کرد اما اون خواستگارهشو نمی پسندید من که اصلا خواستگار ندارم و نمی دانم اگه ازدواج کنم مسئولیت هامو به خوبی انجام میدم (مخصوصا با این اخلاقم) میترسم طرف از من خوشش نیاد و خوشبخت نباشم فکر میکنم کسی که با من ازدواج کنه دوستم نداشته بلکه مجبور شده (براساس شرایط)یا فقط قصد داشته ازدواج کنه این جریان روی رفتارم اثر گذاشته ومن می ترسم بقیه بفهمند علتش چیه وآبروم بره تازه بداخلاقتر هم شدم و دوست دارم زودتر از خونه برم حوصله کسی رو ندارم (خانواده ی خیلی خوبی دارم فقط من این طوریم) ممنون میشم اگه به من بگید چه طور مثل دخترای سنگین و خوب وبا حیا که حرف از ازدواج نمی زنند تا روزی که خواستگار بیاد من هم صبر کنم و به این خاطر با داداشم بداخلاقی نکنم و تا روزی که خواستگار بیاد لحظه شماری نکنم وقتی دبیرستان بودم اصلا تو این فکرا نبودم اما حالا فکر میکنم از قافله عقب موندماما فکر می کنم اگه خیلی به این مسئله فکر کنم خدا ناراحت بشه و به خاطر ناسپاسی اصلا خوشبخت نشم تازه با این فکرها میترسم بهترین روزهای زندگی رو ازدست بدم و بعدا افسوس بخورم گرچه همه این حرفا میتونه به من ثابت کنه که اینقدر به ازدواج فکر نکنم اما درمن اثر نمی کنه اگه این طوری پیش برم شاید با کسی ازدواج کنم که بعدها متوجه بشم با آرمانهیم خیلی فاصله داره و حتی آدم ناجوری باشه لطفا کمکم کنید اگه کلی بگید من متوجه نمیشم لطفا دقیقا به من بگید چی کار کنم تا برای چیزای دیگه هم وقت بذارم و اگه کسی زودتر از من ازدواج کرد حسودی نکنم فکر میکنم با تشکر
يکشنبه 26/7/1388

پاسخ :
با سلام
دوست گلم ازدواج بخشی از زندگی و یكی از مسائل زندگی است كه باید به آن توجه كرد. اما در كنار آن مسائل بسیار مهم دیگه ای هم هستند كه باید جزو اهداف ما قرار بگیرن. شما چه هدفی رو دنبال می كنی؟
زمان ازدواج یكی از اتفاق های زندگی است كه به خواست خداوند و البته تلاش ما صورت می گیره. بنابراین درصورتی كه ما همه تلاشمون رو بكنیم باید بقیه موضوع رو به خدا بسپاریم تا بنا به مصلحتش جریان های خوب و خیری رو برای ما مقدر كنه. تعداد خواستگارها هم هیچ نقش مستقیمی در زمان ازدواج شما نداره. بسیارند افراد كه خواستگار زیادی داشتن و ازدواج نكردن و بسیارند كه خواستگارهای اولیشون مناسب بودن و ازدواج براشون سرگرفته. اما اگر شما سعی كنید بدون تمركز شدید روی این مسئله (كه شما رو عصبی هم كرده) هدف های دیگرتون رو دنبال كنید خیلی آرامتر شده و بیشتر از زندگیتون لذت می برید. باید نگرش های خود را در سطحی بالاتر بسازید و شأنیت خود را راجع به مسائل ارزشمندتری از زمان ازدواج و مقایسه ها بسازید. حتی اگر ازدواج هم نكنید اما در امور دیگری موفق باشید هیچ وقت حق ندارید بگید از قافله عقب موندید. البته همه اینها به نگرش شما بستگی داره. شخصی كه خودش درمور خود چنین فكر می كنه و ملاك برای ارزشمندی و احترام رو ازدواج كردن میدونه به دیگران هم القاء می كنه درموردش اینگونه فكر كنند. پس ... به مشیت خداوندی یقین پیدا كنید و از ترس گذر زمان سعی نكنید به هرقیمتی و با هر شرایطی ازدواج كنید. درضمن هیچ كس هم حاضر نیست با كسی ازدواج كنه كه براش دلخواه و جذاب نباشه. پس این نگرانی بی مورد رو از بین ببرید.


 اين مطلب بدون دخالت انساني عينا از اين آدرس کپي شده و تمامي مسوليت آن با ناشر اصلي است.

برترین مطالب


... افساید در فوتبال چیست؟ ...
... لطفا خطاهای بازی والیبال نام برده و توضی ...
... بیوگرافی حنطه سرمربی ابومسلم ...
... در جام ملت های آسیا در فوتب ...
... بدان در زبان فارسی فرق بین دو فعل است و هست چیست؟ آیا است یک فعل ماضی ...
... توی فوتبال سالنی یا همون فوتسال تكل خطا محسوب میشه یا نه و اگر یك گلر در ...

... بار درباره وسواس فکری ام با هم مشاوره داشتیم. وسواس فکری من این بود که ...
... در دانشگاه کنفرانس روانشناسی دارم و چون هنگام صحبت کردن جلو جمع استرس ...
... است که بیماری وسواس دارم.به مشاوره های زیادی رفتم که برخی موثر بوده ولی ...
... یه جور وسواس دارم. یعنی بعضی وقتا یه جمله رو 5 یا 6 بار میخونم. چیکار باید ...
... اضطراب اجتماعی شدم. اصلا نمیتونم در جمع حرف بزنم یا مثلا اگر تو کلاس سوالی ...
... استرس نگیریم و صدایمان نلرزد چ ...

سایر مطالب

سایر مطالب

سایر مطالب

*